Jak sprawić, by zasłony były chłodniejsze niż chłodne

Nie ma nic gorszego niż wieszanie ubrań na balkonie i cieszenie się świeżym powietrzem. Nawet jeśli masz balkon, ale balkon jest bardzo mały to nie będziesz w stanie cieszyć się powietrzem. Więc zamiast cieszyć się powietrzem, będziesz się pocił w pokoju i temperatura wzrośnie.

Rozwiązaniem tego problemu jest zrobienie kurtyny chłodniejszej niż chłodna. Zasłona jest jak koc, który zablokuje światło słoneczne i zablokuje również ciepło. Tak więc w tym przypadku nie będzie różnicy między balkonem a pokojem.

Ale musisz myśleć, że jeśli zrobisz kurtynę chłodniejszą niż chłodna, wtedy dostaniesz chłodne środowisko w pokoju. Tak więc, najpierw musisz kupić zasłonę, która ma tę funkcję. Kolejnym krokiem jest zrobienie otworu w środku zasłony i powieszenie jej.

Jeśli masz zasłonę z projektem, wtedy możesz zrobić dziurę w środku projektu. Jeśli nie masz wzoru, to możesz zrobić kwadratowy otwór na środku zasłony.

Jeśli masz balkon, wtedy możesz zrobić kwadratowy otwór 5 cm w środku zasłony. Ale możesz zrobić otwór większy, jeśli chcesz.

Jeśli masz małe okno, wtedy możesz zrobić dziurę większą i mniejszą, jak na rozmiar okna. Możesz zrobić dziurę tak dużą, jak chcesz, ale musisz upewnić się, że nie jest wystarczająco duża dla osoby, aby przejść przez.

Wnioski:

Tak więc, to były kroki, aby zasłony były chłodniejsze niż chłodne. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasłonach, to możesz odwiedzić sklep internetowy.

Share: