Kuchnia z panelem szklanym – pomysły na nowoczesne rozwiązania

Kuchenne trendy – panele szklane

Nowoczesna kuchnia to nie tylko funkcjonalność, ale również design. Coraz częściej w projektach kuchni pojawiają się panele szklane, które świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny oraz stanowić będą doskonałe zabezpieczenie chroniące ścianę przed zabrudzeniami i wilgocią. Jakie zatem możliwości daje panele szklane w kuchniach?

  1. Funkcjonalność, odporność na zniszczenia

Panele szklane to materiał, który charakteryzuje się łatwością w utrzymaniu czystości, jest odporny na wilgoć, nie przebarwia się oraz jest niemal niezniszczalny. Wystarczy delikatnie przetrzeć go ściereczką z płynem do szyb, aby przywrócić mu świeży i czysty wygląd.

  1. Dowolny motyw graficzny

Panele szklane możemy zamówić na wymiar, w dowolnym kształcie, zdobiony grafiką, której wybór zależy tylko i wyłącznie od nas. Na jego powierzchni możemy wydrukować zdjęcia, niepowtarzalną grafikę lub dowolny inny motyw, który będzie pasował do naszej kuchni.

  1. Szklane drzwi do spiżarni

Szklane drzwi do spiżarni to doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że wszystkie zapasy będą widoczne za szklanymi drzwiami. Dzięki temu nie będzie potrzeby przeszukiwania każdego kąta i szafki w celu znalezienia odpowiedniego produktu.

  1. Szklane okładziny na fronty szafek

Panele szklane sprawdzą się również jako okładziny na standardowe fronty szafek kuchennych. Dzięki temu zabudowa kuchenna nabrać będzie zupełnie nowego charakteru.

  1. Panele szklane w kolorze

Szklane panele dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasujemy je do stylu naszej kuchni. Nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, lecz również chronią ściany przed zabrudzeniami i wilgocią.

Panele szklane to wszechstronne rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w kuchniach. Charakteryzuje się on nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również nowoczesnym designem. W połączeniu z innymi elementami wyposażenia stanowi harmonijną całość, wprowadzając do kuchni oryginalny i niepowtarzalny klimat.

Share: