Jak zbudować własną lampę wiszącą

Istnieje różnica między żarówką a lampą, pierwsza jest źródłem światła, które jest wymagane do oświetlenia pokoju, podczas gdy druga jest używana do celów dekoracyjnych. Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że ludzie instalują lampy wiszące w swoim domu lub biurze. Niektórzy ludzie używają lamp wiszących do swoich domów, niektórzy do biur, a niektórzy do swoich firm. Lampa wisząca wygląda dobrze i dodaje świetny wygląd do każdego pomieszczenia. Jeśli szukasz kupić lampę wiszącą, ale nie wiesz, gdzie kupić jeden, to jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli myślisz, że budowa lampy wiszącej jest skomplikowanym zadaniem, to jesteś w błędzie, ponieważ jest to dość łatwe. Wszystko czego potrzebujesz to stara butelka i kilka kawałków drewna, aby zbudować lampę wiszącą.

Potrzebne materiały:

Butelka: Jest to wymóg dla tego projektu i możesz użyć plastikowej lub szklanej butelki. Najlepszą rzeczą w butelce jest to, że ma szerokie usta. Możesz wyciąć dno butelki, ponieważ nie jest to konieczne.

Drewno: Jest to jedna z najważniejszych części tego projektu. Musisz więc wybrać rodzaj drewna, który będzie odpowiedni dla rozmiaru butelki, którą chcesz użyć.

Drut: Możesz użyć różnych rodzajów drutów, ale najlepiej jest, gdy te, które są dostępne na rynku, mają średnicę 22 guage. Możesz również kupić te druty online.

Klej: Nie jest wymagany do tego projektu, ale jeśli chcesz nadać wykończenie swojej lampie wiszącej, to możesz przykleić dno butelki.

Narzędzia:

Piła: Nie jest konieczne kupowanie piły do tego projektu, ale jeśli chcesz zrobić lampę wiszącą w doskonały sposób, wtedy będziesz potrzebował piły.

Wiertarka: Jeśli używasz wiertarki do tego projektu, to powinieneś upewnić się, że wiertarka ma bit 2mm i ustawienie głębokości od 1/2 do 1 cala.

Kroki:

1. Przede wszystkim musisz wykonać cięcie na butelce, której chcesz użyć. Wykonaj proste cięcie.

2. Teraz weź butelkę i zacznij wiercić. Pamiętaj, aby ustawić głębokość wiertła na 1/2 cala.

3. Po zakończeniu wiercenia weź drut i włóż go do otworu w wiertarce. Następnie weź zacisk i przymocuj drut do wiertła.

4. Teraz musisz umieścić kawałek drewna na dnie butelki. Więc, weź butelkę i umieścić go na drewnie. Następnie, umieścić zacisk wokół butelki i przymocować go do drewna.

5. Musisz wywiercić otwór na butelce i włożyć śrubę.

6. Teraz trzeba nałożyć na śrubę kawałek drewna i zrobić to mocno.

7. Połóż butelkę do góry nogami i dokręć śrubę. Możesz również użyć kleju, jeśli chcesz, aby lampa wisząca wyglądała lepiej.

Share: